Dokonce máte i podnikatelský plán

Našli jste mezeru na našem trhu výrobků, máte i svůj vlastní podnikatelský plán a potřebujete na rozjezd vaší nově založené firmy nemalé finanční prostředky? Ano, těch bude potřeba skutečně hodně, budete je potřebovat nejen na výrobní prostory, ale také na nákup potřebných technologií a prostředků, na materiál a samozřejmě na tolik potřebné zaměstnance. Kde, tedy vzít potřebné peníze, abyste si mohli splnit svůj sen a konečně začali rozjíždět podnikání? Něco sice máte našetřeno, ale to zdaleka nestačí. Byli jste již v bance požádat o hypotéku, ale tam vás odmítli z několika důvodů.

nemovitost a kalkulačka

Že například máte záznam v seznamu dlužníků, protože jste například v termínu nezaplatili nějaké pojištění. Nebo váš plánovaný zisk z podnikání není až tak úchvatný, alespoň z jeho počátku. Ale těchto důvodů, díky kterým vám bankovní ústav neschválil úvěr na podnikatelskou činnost, může být samozřejmě více. Takže jaké by zde mohlo být řešení, a to i řešení rychlé, neboť konkurence nespí a může mít stejný podnikatelský nápad jako vy. Můžete využít nabídky nebankovní společnosti pro podnikatelskou hypotéku https://www.fahd.cz/hypoteka-pro-podnikatele/. Tady máte možnost získat tolik potřebnou hypotéku a přitom až tak nebude důležité, zda jste měli záznam v registru či seznamu dlužníků, protože jste například v termínu nezaplatili pojištění, nebo, že váš plánovaný zisk není až tak úchvatný.

rozlobený podnikatel

Jen musíte dát do ručení nějakou nemovitost, byt, komerční nemovitost, chatu či dům, a hypotéku na vlastní podnikání můžete získat. Ručení nějakou vaší nemovitostí je potřebné z důvodu, že se nebankovní společnost jistí, že budete řádně svou půjčku splácet. Po splacení půjčené finanční částky bude do ručení dané nemovitost zástavy zbavená. Ale to už budete díky půjčeným penězům dávno podnikat, i když vám bankovní společnost odmítla tolik potřebné finanční prostředky poskytnout.

Podobné příspěvky

Řešení nedostatečného ohodnocení

Plat, mzda či odměna – slova, co znějí stejně, a zároveň také slova, se kterými jsou spojené podobné, mnohdy až…

Když jsou potřeba peníze

Soukromí podnikatelé jsou lidé jako všichni ostatní. A proto i pro ně platí, že si na sebe musí vydělat. A…

Půjčit si může každý

Někdo by si mohl myslet, že přeci v dnešní době nemůže být vůbec složité získat půjčku nebo úvěr. Jistě si říkáte,…

Finanční pomoc v tísni

V poměrech, jež panují v naší a nejen naší společnosti, tedy v epoše kapitalismu, by měl být každý svého štěstí strůjcem, každý by…