Dokonce máte i podnikatelský plán

Našli jste mezeru na našem trhu výrobků, máte i svůj vlastní podnikatelský plán a potřebujete na rozjezd vaší nově založené firmy nemalé finanční prostředky? Ano, těch bude potřeba skutečně hodně, budete je potřebovat nejen na výrobní prostory, ale také na nákup potřebných technologií a prostředků, na materiál a samozřejmě na tolik potřebné zaměstnance. Kde, tedy vzít potřebné peníze, abyste si mohli splnit svůj sen a konečně začali rozjíždět podnikání? Něco sice máte našetřeno, ale to zdaleka nestačí. Byli jste již v bance požádat o hypotéku, ale tam vás odmítli z několika důvodů.

nemovitost a kalkulačka

Že například máte záznam v seznamu dlužníků, protože jste například v termínu nezaplatili nějaké pojištění. Nebo váš plánovaný zisk z podnikání není až tak úchvatný, alespoň z jeho počátku. Ale těchto důvodů, díky kterým vám bankovní ústav neschválil úvěr na podnikatelskou činnost, může být samozřejmě více. Takže jaké by zde mohlo být řešení, a to i řešení rychlé, neboť konkurence nespí a může mít stejný podnikatelský nápad jako vy. Můžete využít nabídky nebankovní společnosti pro podnikatelskou hypotéku https://www.fahd.cz/hypoteka-pro-podnikatele/. Tady máte možnost získat tolik potřebnou hypotéku a přitom až tak nebude důležité, zda jste měli záznam v registru či seznamu dlužníků, protože jste například v termínu nezaplatili pojištění, nebo, že váš plánovaný zisk není až tak úchvatný.

rozlobený podnikatel

Jen musíte dát do ručení nějakou nemovitost, byt, komerční nemovitost, chatu či dům, a hypotéku na vlastní podnikání můžete získat. Ručení nějakou vaší nemovitostí je potřebné z důvodu, že se nebankovní společnost jistí, že budete řádně svou půjčku splácet. Po splacení půjčené finanční částky bude do ručení dané nemovitost zástavy zbavená. Ale to už budete díky půjčeným penězům dávno podnikat, i když vám bankovní společnost odmítla tolik potřebné finanční prostředky poskytnout.

Podobné příspěvky

Hodně peněz 

Pro někoho je stovka jako nic, ani nad ní nemávne rukou, protože se mu to jeví zbytečné. Druhý však škudlí…

Řešení nedostatečného ohodnocení

Plat, mzda či odměna – slova, co znějí stejně, a zároveň také slova, se kterými jsou spojené podobné, mnohdy až…

Když jsou potřeba peníze

Soukromí podnikatelé jsou lidé jako všichni ostatní. A proto i pro ně platí, že si na sebe musí vydělat. A…

Půjčit si může každý

Někdo by si mohl myslet, že přeci v dnešní době nemůže být vůbec složité získat půjčku nebo úvěr. Jistě si…