Jak udržet testosteron v potřebné výši


Viagra cena bez receptu je položka, kterou vyhledávají muži na Internetu poté, co zaznamenali problémy s erekcí či chutí na sex. Bohužel přibývá případů těchto jedinců v produktivním věku, kteří ztrácí své přirozené sexuální schopnosti a dovednosti a jejich mužnost se vytrácí pod tlakem okolností moderní doby. Doba je totiž taková, že pod vlivem enormního stresu muži přestávají být mužnými a přepadají je deprese, úzkosti, bolesti hlavy, fyzická slabost a únava, což bývalo před pár desítkami let doménou ryze ženskou. Dnes se celkem běžně stává, že žena leží v posteli, vzrušená a nažhavená na milování, ale její partner si buď čte v knize, anebo si hraje na počítači a o fyzický kontakt nejeví zájem.

žena v posteli

Ptáte se, co s tím? V první řadě se zaměřit na příčiny, a těmi jsou zejména stresující životní styl, nedostatek pohybu a mizerná strava s minimem živin. Na stravu a tělesné cvičení se dá zaměřit poměrně snadno a na Internetu naleznete řadu tipů, jak ji vylepšit, ale se stresem to tak jednoduché nebývá, i když, přece jen existují bylinky, s nimiž se stresu můžete postavit čelem a říci mu jasné NE. Možná jste již někdy slyšeli o Mace peruánské, Korejském ženšenu nebo Kotvičníku zemním, s těmito bylinkami se vám bude stres zvládat mnohem lépe.

žena na pohovce

Testosteron zvyšujte programově i doma v posteli

Partnerka, která si uvědomuje, co je ve hře, a jak svému příteli či manželovi pomoci, je ve výhodě, protože může cíleně zasáhnout. Stačí vědět, že testosteron u mužů nezvyšují výčitky, vzdychání, neustálé hádky a stížnosti, ba právě naopak. Jděte na to chytře, oblékejte rafinované spodní prádlo, nečekejte, až vás partner svlékne a promenádujte se před ním v botách na podpatku, nahá či polonahá a hlavně, co zabírá spolehlivě, je vůně vašeho potu. Muže ženský pot, zejména v podpaží, v tříslech či na chodidlech, výrazně vzrušuje a může pomoci udržet testosteron v potřebné výši dlouhou dobu.

Podobné příspěvky

Když už nejsou erekce dokonalé

Když si chtějí muži o něčem nezávazně poklábosit mezi sebou, obvykle dojde i na téma sex. Protože ten znají všichni,…

Bez rajčat se v jídelníčku neobejdeme

Kdybychom se zaměřili na nejoblíbenější druhy zeleniny na talířích v českých domácnostech, paradoxně by tu zřejmě první příčky úspěšnosti obsadily…

Pedikúra – služba k nezaplacení

Naše nohy, podobně jako ruce, dostávají v průběhu života pěkně zabrat. Působí na ně samozřejmě různé vlivy. Právě u nohou…

Great party

Bachelor party idea is always very important. I remember my sister when her partner asked for her hand. If you…