Jak udržet testosteron v potřebné výši


Viagra cena bez receptu je položka, kterou vyhledávají muži na Internetu poté, co zaznamenali problémy s erekcí či chutí na sex. Bohužel přibývá případů těchto jedinců v produktivním věku, kteří ztrácí své přirozené sexuální schopnosti a dovednosti a jejich mužnost se vytrácí pod tlakem okolností moderní doby. Doba je totiž taková, že pod vlivem enormního stresu muži přestávají být mužnými a přepadají je deprese, úzkosti, bolesti hlavy, fyzická slabost a únava, což bývalo před pár desítkami let doménou ryze ženskou. Dnes se celkem běžně stává, že žena leží v posteli, vzrušená a nažhavená na milování, ale její partner si buď čte v knize, anebo si hraje na počítači a o fyzický kontakt nejeví zájem.

žena v posteli

Ptáte se, co s tím? V první řadě se zaměřit na příčiny, a těmi jsou zejména stresující životní styl, nedostatek pohybu a mizerná strava s minimem živin. Na stravu a tělesné cvičení se dá zaměřit poměrně snadno a na Internetu naleznete řadu tipů, jak ji vylepšit, ale se stresem to tak jednoduché nebývá, i když, přece jen existují bylinky, s nimiž se stresu můžete postavit čelem a říci mu jasné NE. Možná jste již někdy slyšeli o Mace peruánské, Korejském ženšenu nebo Kotvičníku zemním, s těmito bylinkami se vám bude stres zvládat mnohem lépe.

žena na pohovce

Testosteron zvyšujte programově i doma v posteli

Partnerka, která si uvědomuje, co je ve hře, a jak svému příteli či manželovi pomoci, je ve výhodě, protože může cíleně zasáhnout. Stačí vědět, že testosteron u mužů nezvyšují výčitky, vzdychání, neustálé hádky a stížnosti, ba právě naopak. Jděte na to chytře, oblékejte rafinované spodní prádlo, nečekejte, až vás partner svlékne a promenádujte se před ním v botách na podpatku, nahá či polonahá a hlavně, co zabírá spolehlivě, je vůně vašeho potu. Muže ženský pot, zejména v podpaží, v tříslech či na chodidlech, výrazně vzrušuje a může pomoci udržet testosteron v potřebné výši dlouhou dobu.

Podobné příspěvky

Pedikúra – služba k nezaplacení

Naše nohy, podobně jako ruce, dostávají v průběhu života pěkně zabrat. Působí na ně samozřejmě různé vlivy. Právě u nohou…

Great party

Bachelor party idea is always very important. I remember my sister when her partner asked for her hand. If you…

What is your hobby

Have you ever wondered what hobbies people from all over the world have? Some people enjoy singing at concerts, some…

Jaké výhody má společenství vlastníků jednotek

Ačkoliv v současné době je jistě velká poptávka po klasických rodinných domech, které se také velmi často staví, mnoho lidí…