Pořiďte dětem skákající radost

Nemůžete svému dítěti a jeho kamarádům udělat větší radost, než když jim pořídíte skákací radost!

A tou radostí může být dětská trampolína https://www.goodjump.cz/detska-trampolina-s-ochrannou-siti. Vaše dítě vám ani nestačí poděkovat a vyrazí na hopsajdu! A ještě k tomu přizve své kamarády, aby byla větší radost!

děti trampolína

Léto svádí k veselým kouskům, které právě děti milují a skákací trampolína jim jejich přání dokonale dokáže splnit. Jen dávejte pozor, aby v současné době na trampolínce nebyla pořádná horda dětí. Mohlo by totiž dojít i k nežádoucímu zranění. U malých dětí zůstávejte na dohled a nenechávejte je o samotě. U větších dětí jen dohlédněte, aby nebyla plocha na skákání a dovádění příliš přeplněna. Pak se může lehce stát, že skákající a dovádějící děti nechtěně šlápnou kamarádovi na malíček, hupsnou na ruku a úraz je tu co by dup.

Ale nemalujme čerta na zeď. Trampolína je především o radosti. Darujte radost! Skákáním v dětech probouzíte aktivitu, endofirmy cestují nahoru dolů a tryskají formou nadšení z usmívajících se dětí.

malá trampolína

Navíc dítka trénují i svou fyzičku, jak dlouho vydrží poskakovat, trénují lýtkové a stehenní svaly, učí se nevědomky správně dýchat, nabírají pozitivní energii plnými hrstmi a mají ji pak na rozdávání. A na konci dne je stihne zasloužený tvrdý spánek, protože hopsání a skákání a cvičení na trampolíně dá věru zabrat. Jen si to zkuste a jak si poskočíte, zjistíte, že se vám chce skákat stále. Ten krásný, byť krátký prolet, než opět dopadnete na podložku ….

Trampolína svádí ke sportovním výkonům, ale také k provozování her, které můžete s dětmi hrát přímo na trampolínce, například, kdo nejvýše doskočí anebo měnit polohy při skákání. Jen hry uzpůsobte i věku dětí. S létem vám přejeme spoustu krásných skákajících zážitků a spoustu legrace a spokojených úsměvů.

Podobné příspěvky

Marinujeme kuřecí

Pokud rádi pečete a grilujete kuřecí maso, hledáte jistě často inspiraci na nové marinády k jeho naložení. Existuje jich opravdu…

Přírodní lékárna při nachlazení, která léčí šetrně a účinně

Bolení a škrábání v krku, obtěžující kašel, rýma - to jsou zdravotní obtíže, které patří nejčastěji k chladným zimním dnů,…

Máte oblíbený hrnek?

Vybavení domácnosti má každý jiné. Záleží na tom, kolik vás v domácnosti je, a jaký je váš životní styl. V…

Kapičkový tester je vhodný

Jsou lidé, kteří nejraději využívají testery, protože jsou zvyklí na to, že jim něco takového vždy dostatečně pomohlo a že…