Proč je footjob Praha opět v popředí zájmu

Footjob je technika, která by se dala volně přeložit jako stimulace pohlavního ústrojí ploskami nohou. Stejně jako „handjob“ (stimulace dlaní) ovšem patří k nejstarším způsobům milostných projevů. Již před mnoha tisíci lety se řadil k nejoblíbenějším z několika důvodů a my bychom si je mohli stručně nastínit.

klečící žena

Akupresurní body a akupunktura

Chodidla dokážou mužům (i ženám) navodit velmi slastné pocity, dokonce mnohdy silnější, než doteky dlaní. Je to jejich výjimečným postavením, byla totiž konstruována tak, aby odrážela na svém povrchu celou plochu lidského těla. Podobně lze pohlížet i na ušní boltce, již ve starověku se lidé dovtípili, že je na uších a na chodidlech mnoho nervových zakončení, jejichž stimulací lze ovlivnit práci jednotlivých orgánů v těle. Co se týče akupresurních (akupunkturních) bodů, je jich tu za všech míst na těle nejvíce.

Nejsou to ovšem pouhé body, jsou to natolik citlivé receptory, že při dotýkání se povrchu těla druhého člověka přináší rozkoš oběma aktérům. Z techniky footjob bude mít požitek i samotná masérka, nejen její klient, a tím se mezi oběma lidmi zvýší erotická touha a napětí, což je také cílem všech erotických masáží. Chcete-li vnímat opravdu výjimečný prožitek, tento způsob vyvolání rozkoše rozhodně nevynechávejte.

ženská chodidla

Vnímání krásy tvarů a barev

V literárních dílech některých starověkých mystiků byste mohli nalézt informaci, že právě chodidla dokážou člověka vzrušit svými tvary a barvou. Zatímco muži zpravidla sledují oblé tvary své partnerky z hlediska plodnosti (boky, hýždě a dekolt), u chodidel se zas odráží harmonie a krása. Jen si uvědomte, jak elegantní je jejich klenba, tvar prstů, zvláště tehdy, jsou-li souměrné, a ustupují ve své velikosti a délce do tvaru paraboly.

Velmi svůdná je i ženská pata (tvar elipsy) a štíhlý výrazný kotník. Při technice footjob Praha Matahari salon tak může muž svou pozornost zaměřit na všechny tyto oblé křivky a zároveň vnímat narůžovělou, výraznou barvu plosek, přičemž je známo, že při milostném aktu hraje barevný kontrast (pohled na vagínu a bradavky) v lidském podvědomí velmi významnou roli.

Podobné příspěvky

Když už nejsou erekce dokonalé

Když si chtějí muži o něčem nezávazně poklábosit mezi sebou, obvykle dojde i na téma sex. Protože ten znají všichni,…

Bez rajčat se v jídelníčku neobejdeme

Kdybychom se zaměřili na nejoblíbenější druhy zeleniny na talířích v českých domácnostech, paradoxně by tu zřejmě první příčky úspěšnosti obsadily…

Jak udržet testosteron v potřebné výši

Viagra cena bez receptu je položka, kterou vyhledávají muži na Internetu poté, co zaznamenali problémy s erekcí či chutí na…

Pedikúra – služba k nezaplacení

Naše nohy, podobně jako ruce, dostávají v průběhu života pěkně zabrat. Působí na ně samozřejmě různé vlivy. Právě u nohou…