Sedací pytel vás (spolu s dalšími věcmi) vrátí do ztracené pohody

Také vám připadá, když přijdete domů z delšího pobytu v prostředí s mnoha lidmi, např. z přeplněného a stísněného nákupního centra, čekárny u lékaře nebo z úředních prostor městského magistrátu, že to tam bylo „hustý“? Nejste sami, ona „hustota“ je totiž jen energie, kterou vyzařuje do prostoru množství lidí, a velmi záleží na tom, v jakém rozpoložení se nachází. Čím více jsou ti lidé „v pohodě“, uvolnění a nestresovaní, tím lépe se tu cítíme, a nemusíme tak často relaxovat nebo jíst.

fialový vak

Co dělat, když se vrátíme domů z hustého prostředí

Vyvětrat – to první, co musíte bezpodmínečně udělat, je otevřít dokořán doma všechna okna na pět minut – to postačí k důkladné výměně vzduchu. Samozřejmě berte ohled na smog, pokud je venku rovněž „husto“, hodí se třeba čistička vzduchu s aktivním ionizátorem.

Napít se – další věc – dostatek tekutin, ale žádný alkohol ani kafe. To si nechte, až budete zrelaxovaní. Nejlepší je minerálka nebo filtrovaná voda, ovocné či zeleninové šťávy (čerstvé z odšťavňovače) anebo kvalitní ovocný sirup s vodou.

hnědý vak

Lehčí pokrm – zapomeňte na bramboráky, smažené hranolky, hamburger s kolovým nápojem, vepřový bůček atp. Ideální je bezmasé jídlo, celozrnné těstoviny, celozrnný chléb, pomazánka z fazolí, s hlívou ústřičnou atd. A dostatek syrové zeleniny (červenou řepu, mrkev, cibuli, česnek, papriky, rajčata, okurky).

Uvolnit většinu svalstva – udělejte si čas, vezměte do ruky dobrou knihu, nebo jen tužku a papír a sami začněte něco pěkného psát. Odložte notebook a mobil (přepněte na tichý režim), vypněte TV a rádio a posaďte se do sedacího pytle. A proč zrovna sem? Sedací vaky se vyrábí s ohledem na maximální pohodlí, a zvláště ty větší velikosti vám zajistí uvolnění svalstva a umožní i hlubokou meditaci.

Vnitřní výplň z kuliček EPS se perfektně vytvaruje, izoluje vaše tělesné teplo, a zvolíte-li si potah z nylonu, snadno jej udržíte v čistotě, bude dostatečně pevný i pružný, příjemný na dotek a s vnitřní pogumovanou vrstvou (pokud tam je) se nemusíte ani obávat rozlití tekutiny na jeho povrch.

Podobné příspěvky

Zip sáčky za skvělou cenu!

Máte rádi pořádek? A co vaše drobné věci? Máte je také hezky uspořádané tak jak byste chtěli? A chcete s…

Pruty za bezkonkurenční cenu

Rádi bychom se zmínili o řadě prutů Savage gear Mlsport. Musíme se, ale vrátit do minulosti, kdy se v rodinách…

Vítejte v úžasném světě legín

Legíny jsou velmi populární součástí dámského šatníku už po několik desetiletí. Jsou pružné, pohodlné, a existuje jich tolik. Jejich počátky…

Frézování kovu

Odebírání materiálu Abychom docílili požadovaného výrobku, tak musíme zvolit vhodný výrobní proces. Velmi často máme určitý polotovar, ze kterého se…