Efektivní a účinná

Pomoc při nedostatečné erekci může přijít v podobě malých a velice efektivních pilulek, pro které si nemusíte ani trapně chodit k lékaři. Nepotřebujete žádný lékařský předpis. Pokud máte problémy s erekcí, potřebujete k tomu Cobru. Nejprodávanější přípravek v Německu. Hojně kupovaný a již léta prověřený a ověřený dle mezinárodních standardů. Pořídit si jej můžete bez lékařského předpisu a za velice nízkou cenu.

dívka

Nejprodávanější produkt v Německu

Cobra 120mg je velice silná varianta produktů Kamagry. Jedná se o typ produktů, které v sobě nesou stejnou účinnou látku jako například známější Viagra. Tu zná úplně každý. V jedné tabletě je obsaženo 120 mg Sildenafilu. Stejně je tomu v případě Cobry nebo známější Viagry.

  1. Účinný a úspěšný přípravek na podporu a zlepšení erekce

Jsou vaše schopnosti už mizivé? Chcete ale i přesto nadále příjemně navnadit partnerku a potěšit ji nepřekonatelně silnou erekcí, která vydrží dlouhou dobu? Vyzkoušejte tento přípravek za nízkou cenu!

žena

  1. V balení je 5 kusů tablet

Každá tableta obsahuje Sildenafil. Jedná se o celých 120 mg. Přípravek je prověřený. Tento produkt je nejběžnější a nejznámější levnější verzí známější a dražší Viagry. Právě místo tohoto drahého přípravku se pořizuje tato levnější, ale stejně účinná verze, která obsahuje 120 mg Sildenafilu, stejně jako dražší přípravek.

Doporučená dávka je půlka. Jelikož se jedná opravdu o vysoké procento Sildenafilu obsažené v jedné tabletě, měla by na začátek stačit pouze poloviční dávka, čili půlka jedné tablety. Zapíjí se vodou. Pozřít by se měla tak 30 minut před sexuální aktivitou. Maximální dávka je jedna tableta za den. Není vhodné užít více tablet. Pokud nebude půlku na začátku dostačující, pak můžete přidat druhou půlku, čili maximálně jednu celou tabletu za den. Nepřekračujte denní dávkování.

Účinek trvá 6 – 10 hodin, takže budete mít dostatek času, abyste mohli uspokojit partnerku a sebe a to hned několikrát. Využijte této příležitosti a dopřejte si opět plnohodnotný sex, který jste již dlouhou nezažili. Už žádné polomrtvé údy, které se nechtějí rozhýbat, když vy si to přejete. Dopřejte si opět slast, touhu a potěšení společně s tvrdou a bezkonkurenční erekcí. Přípravek je vhodný pro všechny dospělé muže jakéhokoliv věku.

Podobné příspěvky

Marinujeme kuřecí

Pokud rádi pečete a grilujete kuřecí maso, hledáte jistě často inspiraci na nové marinády k jeho naložení. Existuje jich opravdu…

Přírodní lékárna při nachlazení, která léčí šetrně a účinně

Bolení a škrábání v krku, obtěžující kašel, rýma - to jsou zdravotní obtíže, které patří nejčastěji k chladným zimním dnů,…

Máte oblíbený hrnek?

Vybavení domácnosti má každý jiné. Záleží na tom, kolik vás v domácnosti je, a jaký je váš životní styl. V…

Kapičkový tester je vhodný

Jsou lidé, kteří nejraději využívají testery, protože jsou zvyklí na to, že jim něco takového vždy dostatečně pomohlo a že…