Úniková hra – tady nuda nehrozí

Nebaví vás sedět jen tak doma a chcete někam vytáhnout celou rodinu? Nebo si užít skvělý den s přáteli? Volný čas doslova láká k tomu užít si den naplno a zapomenout na běžné starosti. Nejlepší je trávit čas s rodinou a přáteli nebo s kolegy a poznat je ve zcela jiném světle, než v práci.

dveře

Akcí můžete uspořádat spoustu, ale aby to nebyla nuda či stereotyp, tak vás i vaše blízké může skvěle pobavit a překvapit úniková hra.
Moderní fenomén dnešní doby, o kterém jste již zajisté slyšeli a možná si i několikrát řekli, že to chcete zkusit. Vždyť strávit volný čas pohromadě se všemi těmi, které máte rádi je to nejlepší, co můžete udělat.

A o čem celá zábava vlastně je?
Jedná se o zábavnou místnost, do které vás provozovatelé zavřou a vy se tak ocitnete ve zcela jiném světě. Možná se posunete i o několik desítek let zpátky nebo se stanete součástí nějakého hororu. V místnosti je spousta předmětů, hlavolamů, hádanek, záhad i efektů a vašim úkolem je vyřešit daný úkol, cíl a dostat se z místnosti.

Jedná se o hit, který využívají rodiny, přátelé, ale také kolegové jako skvělou formu teambuildingu. Tolik námahy mozkových závitů opravdu jen tak nezažijete, a pokud se bude jednat o hororovou atmosféru, tak si užijete i spoustu strachu.
Adrenalin, o kterém si budete ještě dlouho povídat, protože jde o něco zcela jedinečného a vyřešení záhad vás pořádně povzbudí.

pomůcky

Hra se nechá přirovnat k těm počítačovým, jako jsou různé hledačky, řešení úkolů a podobně. Akorát s tím rozdílem, že vše zažijete na vlastní kůži a svoje znalosti si tak budete moct vyzkoušet reálně.
Můžete si tedy vyzkoušet 60 až 90 minut pořádné zábavy a vzít sebou tým v počtu 2-5 členů. Hra je vhodným řešením i jako zábava pro zaměstnance, obchodní partnery a podobně. Namísto sezení třeba na hotelu si můžete užít chvíle, které pomůžou zapomenout na pracovní povinnosti.

Podobné příspěvky

Točité schodiště je bezesporu atraktivní řešení

Proč jsou oblíbená Skvěle vypadají – jde-li vám hlavně o vizuální efekt a atraktivitu, pak jsou točité schody ideálním řešením…

Co nám říká hodnota naměřená teploměrem do bazénu

Koupat se delší dobu v ledové vodě – to je rozkoš leda tak pro otužilce, ale s pohodou a relaxací to nemá…

Gymnastické míče pro děti i pro dospělé proti stresu

Pohupování jako dokonalý antistres a pro zlepšení nálady Gymnastické míče cvicdom.cz slouží jako cvičební a rehabilitační nářadí, tomuto duchu také…

Schodiště

Jestli je něco, čemu byste rozhodně měli věnovat pozornost, pak je to výběr vhodného schodiště Kmkdesign. Takové schodiště by mělo…