Úniková hra – tady nuda nehrozí

Nebaví vás sedět jen tak doma a chcete někam vytáhnout celou rodinu? Nebo si užít skvělý den s přáteli? Volný čas doslova láká k tomu užít si den naplno a zapomenout na běžné starosti. Nejlepší je trávit čas s rodinou a přáteli nebo s kolegy a poznat je ve zcela jiném světle, než v práci.

dveře

Akcí můžete uspořádat spoustu, ale aby to nebyla nuda či stereotyp, tak vás i vaše blízké může skvěle pobavit a překvapit úniková hra.
Moderní fenomén dnešní doby, o kterém jste již zajisté slyšeli a možná si i několikrát řekli, že to chcete zkusit. Vždyť strávit volný čas pohromadě se všemi těmi, které máte rádi je to nejlepší, co můžete udělat.

A o čem celá zábava vlastně je?
Jedná se o zábavnou místnost, do které vás provozovatelé zavřou a vy se tak ocitnete ve zcela jiném světě. Možná se posunete i o několik desítek let zpátky nebo se stanete součástí nějakého hororu. V místnosti je spousta předmětů, hlavolamů, hádanek, záhad i efektů a vašim úkolem je vyřešit daný úkol, cíl a dostat se z místnosti.

Jedná se o hit, který využívají rodiny, přátelé, ale také kolegové jako skvělou formu teambuildingu. Tolik námahy mozkových závitů opravdu jen tak nezažijete, a pokud se bude jednat o hororovou atmosféru, tak si užijete i spoustu strachu.
Adrenalin, o kterém si budete ještě dlouho povídat, protože jde o něco zcela jedinečného a vyřešení záhad vás pořádně povzbudí.

pomůcky

Hra se nechá přirovnat k těm počítačovým, jako jsou různé hledačky, řešení úkolů a podobně. Akorát s tím rozdílem, že vše zažijete na vlastní kůži a svoje znalosti si tak budete moct vyzkoušet reálně.
Můžete si tedy vyzkoušet 60 až 90 minut pořádné zábavy a vzít sebou tým v počtu 2-5 členů. Hra je vhodným řešením i jako zábava pro zaměstnance, obchodní partnery a podobně. Namísto sezení třeba na hotelu si můžete užít chvíle, které pomůžou zapomenout na pracovní povinnosti.

Podobné příspěvky

Ochrana zboží je to nejcennější

Můžete mít ten nejlepší produkt na celé planetě Zemi, pokud ale dojde vašim zákazníkům rozbité, promáčknuté, nějak jinak zdeformované či naprosto…

Gymnastické míče pro děti i pro dospělé proti stresu

Pohupování jako dokonalý antistres a pro zlepšení nálady Gymnastické míče cvicdom.cz slouží jako cvičební a rehabilitační nářadí, tomuto duchu také…

Schodiště

Jestli je něco, čemu byste rozhodně měli věnovat pozornost, pak je to výběr vhodného schodiště Kmkdesign. Takové schodiště by mělo…

Čistě vodu efektivně

Koupání v létě je rozhodně super, ovšem ne koupání ve špinavé a zapáchající vodě. V té to dokonce může být…