Zelené a námořnické kabelky


Zelená je barva přírody, barva listů a stromů, barva louky. Právě tato barva umocňuje naše pocity a vyvolává klid v duši. Říká se, že lidé, kteří mají rádi právě zelenou barvu a dávají jí přednost před těmi ostatními, jsou vytrvalí a nikdy nezklamou. Tato barva nás může příjemně povzbudit. Můžete ji originálně doplnit i ke svému outfitu. Příroda nám dává inspiraci i z hlediska módy. Moderními trendy jsou kombinace světlých barevných odstínů nebo tmavších, například do hněda.
dívka na louce
Ø Barevné, jednobarevné, se vzory
Ø Velké i menší, jednobarevné nebo s obrázky, existuje široká škála kabelek nejenom různých velikost.­, ale právě i různých barevných kombinací. Zelená se skvěle doplňuje i s jinými barvami, stačí to jenom vyzkouÅ¡et. Je moderní a nadčasová.
letecký pohled na ostrov

Oslňte vzory námořníků

Každá typ kabelky může být trochu jiný, a proto si často vybíráme nejenom podle vzhledu, i když design je pro nás často prvořadý, ale také podle velikosti a rozložení. Některé z nich mohou být větší, jiné jsou velice sympaticky maličké. I přesto se však do nich vejde vše, co potřebujeme. Hodí se pro jakékoliv příležitosti, takže si stačí jenom vybrat styl a velikost.
Ø Oslníte s nimi na párty, budete za hvězdu ve škole či v práci. Překvapte něčím výjimečným a originálním. Na podobný typ totiž jen tak někde nenarazíte.
Ø Námořnický styl je v posledních letech opět moderní .
Úspěch je zaručen. Kabelky můžete použít pro běžné nošení, na procházky, na výlety, ale také do města. Jsou líbivé a šik. Navíc jsou všechny druhy za ty nejlepší možné ceny. Nepropásněte svou šanci a pořiďte si naprosto originální a výjimečný kousek do vaší sbírky. Jistě se na vašem rameni bude náramně vyjímat, nehledě na to, že splní především svou praktickou funkci. Dovnitř si totiž můžete naskládat naprosto cokoliv, co potřebujete.

Podobné příspěvky

Jak vybrat mobilní telefon

Klasická situace. Koupili jste si telefon, sloužil dobře celé dva roky a pak… Buď přestane fungovat displej, nebo nabíjení, případně…

Šikovní pomocníci, kteří vám při údržbě bazénu přijdou vhod

Jestliže jste si právě pořídili svůj vysněný bazén, tak vám jde možná hlava kolem z toho, jaké bazénové příslušenství byste…