Mnohostranné využití takzvaných izolep

V posledních letech stále více klientů využívá nakupování v různých zásilkových (internetových) obchodech. Je to jistě mnohem pohodlnější a také rychlejší nežli běhat po takzvaných kamenných krámcích. Zejména v době, kdy je možné využít k nákupům právě zmíněný internet. Stačí jen několik kliknutí a žádané zboží se vydá na cestu až k vašim dveřím.
§ Jako obalový materiál u větších zásilek se stále využívají klasické a časem ověřené kartonové krabice.
kancelářská lepicí páska
o K jejich zajištění slouží lepicí pásky s potiskem.
Pokud si objednáte zboží, u kterého hrozí nebezpečí, že by se mohlo cestou poškodit, pak je možné využít takzvanou izolepu, na které je upozornění v několika jazycích, že se jedná o zásilku s křehkým obsahem.Kromě nápisu je pro jistotu i připojen symbol sklenky.
§ Tato kvalitní polypropylenová páska je z jedné strany opatřena akrylátovým lepidlem, které je velice přilnavé, ale zároveň nezanechává na většině polepených materiálů žádné nežádoucí stopy.
§ Síla pásky jsou třicet dva mikrony.
o Pokud bychom sečetli pásku spolu s lepidlem, pak by nám vyšel údaj o síle padesáti tří mikronů.
o Samotné lepidlo tedy zabírá jednadvacet mikronů.
zalepená krabice

Pro ochranu i výstrahu

Každý z těchto produktů je navinut na dutince, která má průměr sedmdesát pět milimetrů. Daný rozměr dokonale odpovídá rozměru, který je ideální pro odvinovače pásek. Tento odvinovač umožňuje snazší manipulaci a také urychluje dobu balení.
§ Informací na lepící pásce může být mnohem více.
o Kromě zmíněného upozornění na křehké zboží je možné získat také tohoto pomocníka s vánočními motivy.
Tohoto důmyslného vynálezu využívají i policisté, kteří díky němu mohou zajistit místo, které je z vážného důvodu nepřístupné veřejnosti.Pás o označením „Policie ČR“ pochopitelně splňuje vyhlášku, týkající se způsobu vnějšího označení a dalších nezbytných pravidel.

Podobné příspěvky

Marinujeme kuřecí

Pokud rádi pečete a grilujete kuřecí maso, hledáte jistě často inspiraci na nové marinády k jeho naložení. Existuje jich opravdu…

Přírodní lékárna při nachlazení, která léčí šetrně a účinně

Bolení a škrábání v krku, obtěžující kašel, rýma - to jsou zdravotní obtíže, které patří nejčastěji k chladným zimním dnů,…

Máte oblíbený hrnek?

Vybavení domácnosti má každý jiné. Záleží na tom, kolik vás v domácnosti je, a jaký je váš životní styl. V…

Kapičkový tester je vhodný

Jsou lidé, kteří nejraději využívají testery, protože jsou zvyklí na to, že jim něco takového vždy dostatečně pomohlo a že…