Mnohostranné využití takzvaných izolep

V posledních letech stále více klientů využívá nakupování v různých zásilkových (internetových) obchodech. Je to jistě mnohem pohodlnější a také rychlejší nežli běhat po takzvaných kamenných krámcích. Zejména v době, kdy je možné využít k nákupům právě zmíněný internet. Stačí jen několik kliknutí a žádané zboží se vydá na cestu až k vašim dveřím.
§ Jako obalový materiál u větších zásilek se stále využívají klasické a časem ověřené kartonové krabice.
kancelářská lepicí páska
o K jejich zajištění slouží lepicí pásky s potiskem.
Pokud si objednáte zboží, u kterého hrozí nebezpečí, že by se mohlo cestou poškodit, pak je možné využít takzvanou izolepu, na které je upozornění v několika jazycích, že se jedná o zásilku s křehkým obsahem.Kromě nápisu je pro jistotu i připojen symbol sklenky.
§ Tato kvalitní polypropylenová páska je z jedné strany opatřena akrylátovým lepidlem, které je velice přilnavé, ale zároveň nezanechává na většině polepených materiálů žádné nežádoucí stopy.
§ Síla pásky jsou třicet dva mikrony.
o Pokud bychom sečetli pásku spolu s lepidlem, pak by nám vyšel údaj o síle padesáti tří mikronů.
o Samotné lepidlo tedy zabírá jednadvacet mikronů.
zalepená krabice

Pro ochranu i výstrahu

Každý z těchto produktů je navinut na dutince, která má průměr sedmdesát pět milimetrů. Daný rozměr dokonale odpovídá rozměru, který je ideální pro odvinovače pásek. Tento odvinovač umožňuje snazší manipulaci a také urychluje dobu balení.
§ Informací na lepící pásce může být mnohem více.
o Kromě zmíněného upozornění na křehké zboží je možné získat také tohoto pomocníka s vánočními motivy.
Tohoto důmyslného vynálezu využívají i policisté, kteří díky němu mohou zajistit místo, které je z vážného důvodu nepřístupné veřejnosti.Pás o označením „Policie ČR“ pochopitelně splňuje vyhlášku, týkající se způsobu vnějšího označení a dalších nezbytných pravidel.

Podobné příspěvky

Zip sáčky za skvělou cenu!

Máte rádi pořádek? A co vaše drobné věci? Máte je také hezky uspořádané tak jak byste chtěli? A chcete s…

Pruty za bezkonkurenční cenu

Rádi bychom se zmínili o řadě prutů Savage gear Mlsport. Musíme se, ale vrátit do minulosti, kdy se v rodinách…

Vítejte v úžasném světě legín

Legíny jsou velmi populární součástí dámského šatníku už po několik desetiletí. Jsou pružné, pohodlné, a existuje jich tolik. Jejich počátky…

Frézování kovu

Odebírání materiálu Abychom docílili požadovaného výrobku, tak musíme zvolit vhodný výrobní proces. Velmi často máme určitý polotovar, ze kterého se…