Opasky se hodí ke všemu

Opasek se dříve nosil proto, aby vám vaše kalhoty, které vypadaly být v pase poněkud volné, nepadaly dolů. Dnes se na jeho podobu nehledí pouze jako na nezbytnost, ale taktéž jako na módní doplněk, který si své uplatnění najde v mnoha směrech. A ze všeho nejvíce to ocení ženy, které jeho maličkost využívají k zdokonalení svých outfitů.

děvče v červeném

Šaty s ním získají nový design

Jistě máte v šatníku několik druhů úchvatných šatů, které jsou pro vás s odstupem času už možná fádní a okoukané. Ozvláštnit si jich můžete právě díky doplňku, jakým je opasek. Zejména u volných šatů, které nejsou nijak obepnuté. Díky němu získá vaše postava tvar a se správným výběrem opasku se stanou vaše šaty novým kouskem, kterým oživíte váš outfit.

Pokud ním chcete dát tvar samotným šatům, zvolte tenký typ – nejlépe kožený nebo elegantní látkový. Uvidíte, jak se díky nepatrnému pásku změní celkový vzhled vašich starých šatů a vy vyjdete do ulic s moderním nádechem toho, co se momentálně nosí.

Volné tričko nebo blůza? Dopřejte jim tvar!

Jestli se vám ve skříni práší na volný typ dlouhého trička nebo halenky, je načase jejich podobu poněkud vylepšit. Halenky se už dávno nenosí pouze volné, o čem by vám mohly své vykládat i staré babičky. Moderní je naopak mít jich obepnuté – na tom správném místě.
zdobený pásek

Pokud si jich stáhnete pod prsy, zvednete do popředí vaše vnady a zakryjete tolik problematickou část, jakou je břicho. Ještě lepší však bude stáhnout opasek v oblasti pasu a ukázat, že díky volnému střihu nechcete zakrýt žádné nedokonalosti, ale naopak ukázat, že vám to sluší.

Nezapomínejte na něho ani do kalhot, protože jak samy dobře víte, holá záda a odhalená část zadku, není lákavá na pohled pro nikoho, s kým přijdete do styku. Opasky jsou naštěstí dostatečně pestré a zvolit si můžete krásné a stylové kousky, které vaše kalhoty jedině doplní a budou k nim perfektně ladit.

Podobné příspěvky

Jaké šaty jsou vhodné na dovolenou?

Pokud se balí žena k moři, rozhodně nesmí zapomenout na šaty, které se rozhodně budou hodit. Šaty jsou naprosto skvělý kousek…

Móda jako zamlada

To byly tenkrát krásné a zároveň nehezké časy! V letech, jež nyní nazýváme osmdesátá. Žili jsme tehdy sice v totalitě,…