Vítejte v úžasném světě legín

Legíny jsou velmi populární součástí dámského šatníku už po několik desetiletí. Jsou pružné, pohodlné, a existuje jich tolik. Jejich počátky se dají datovat až do středověku, kdy muži nosívali takzvané podvlékačky, ne nepodobné dnešním legínám. Ženy je pak začaly nosit v 19 století pod oblečení. Největší podobu s legínami, které nyní známé, však nabraly až v šedesátých letech minulého století. Jsou pružné, a vyrábějí se z mnoha druhů materiálů, od nylonu, bavlny, lycry, až po hedvábí, koženku, nebo vlnu. Jaké jsou dnes na trhu k sehnání druhy legín?

Zateplené legíny

Zateplené legíny jsou populárním kouskem ženského šatníku především v zimě. Lze je nosit pod kalhoty, k sukni, nebo například k delší tunice. Vyrábějí se především v kombinaci polyesteru a elastanu, takže jsou příjemně hřejivé, ale zároveň neztrácejí elasticitu, která je u legín tolik oblíbená.

fitness legíny

Fitness legíny

Leginyfitness Disstyle.cz jsou velmi oblíbené pro jakýkoliv druh cvičení, ať už ke tričku, sportovní podprsence, nebo vestě. Jsou vyrobeny tak, aby pohodlně obtáhly vaše tvary, nikde netlačily, netáhly, a vy si tak můžete užít maximální pohodlí při sportu. Jsou vhodné jak na běhání, týmové sporty, do posilovny, nebo na domácí cvičení. To, že jsou používány především na cvičení však neznamená, že nemohou vypadat stylově, takže je seženete v mnoha designových provedeních.

Push up a tvarující legíny

Tvarující legíny jsou perfektní volbou pro ty, kdo chtějí zvýraznit některé své partie, ani by zažili nepohodlí, které způsobují jiné tvarující kalhoty. Push-up legíny krásně nadzvednou a zpevní pozadí, tvarující legíny pak zeštíhlí stehna, a dají vyniknout křivkám.

žena v legínách

Džínové legíny

Džínové legíny jsou perfektní volbou pro ty, kdo oceňují design džínových kalhot, ale touží po větším pohodlí. Bývají vyrobeny z džínoviny v kombinaci s elastanem, tudíž netlačí, hezky drží v pase, ale od klasických džínů jsou téměř nerozeznatelné.

Některé legíny však bývají nechtěně průsvitné, nebo kvůli nekvalitním materiálům dlouho nevydrží. Nakupujte tedy raději jen u ověřených prodejců, kteří nabízí kvalitu za rozumnou cenu. Populárním prodejcem módy, který nabízí velký výběr kvalitních legín, je například internetový obchod Disstyle.

Podobné příspěvky

Zip sáčky za skvělou cenu!

Máte rádi pořádek? A co vaše drobné věci? Máte je také hezky uspořádané tak jak byste chtěli? A chcete s…

Pruty za bezkonkurenční cenu

Rádi bychom se zmínili o řadě prutů Savage gear Mlsport. Musíme se, ale vrátit do minulosti, kdy se v rodinách…

Frézování kovu

Odebírání materiálu Abychom docílili požadovaného výrobku, tak musíme zvolit vhodný výrobní proces. Velmi často máme určitý polotovar, ze kterého se…

Báječná kombinace pomeranče a čokolády…

Neznám lepší chuť, než když se snoubí hořká čokoláda se svěží chutí pomerančové kůry v čokoládě https://www.vesela-veverka.cz/pomerancova-kura-v-horke-cokolade/, a to můžu…